Şirket İçi Eğitimler

EvdeLIVE eşliğinde şirket içi eğitimlerinizi programlayabilirsiniz.

Sınırsız katılımcı özelliği sayesinde herhangi bir kısıtlamaya tabii olmadan gerçekleştirebileceğiniz eğitimlerde interaktif uygulamaları, yüksek kalitedeki altyapımız sayesinde bağlantı hızı problemine takılmadan keyifli zaman geçirebilirsiniz.

IK Süreçleri

Şirketinizin gerek şehir içi gerekse şehir dışı iş başvurularını değerlendirmek artık çok kolay!

EvdeLIVE uygulamasına davet edeceğiniz aday personellerinizle rahatlıkla görüşebilir, şirket içi aylık performans değerlendirmelerini mekân kavramını ortadan kaldırarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online Toplantılar

Remote çalışan personelleriniz, şehir dışında yer alan müşterileriniz, yurt dışında bulunan tedarikçileriniz artık birkaç tık uzağınızda.

EvdeLIVE’a üye olduktan sonra tüm toplantılarınızı online bir şekilde kurgulayabilir, toplantıya yetişmek ya da mesai saatlerinin kısıtlanması problemini tamamıyla ortadan kaldırmış olursunuz.

Müşteri Eğitimleri

Kullanım deneyimi gerektiren ya da kurulum aşamasında bilgilendirme yapılması gereken ürünleriniz için eğitim personelinizin daha fazla son kullanıcıya erişmesi için EvdeLIVE’ı kullanabilirsiniz.

Düşük bağlantı kalitesinde dahi yüksek performans gesteren EvdeLIVE sayesinde artık müşterilerinizle daha yakın iletişim kurabileceksiniz.

Franchise Eğitimleri

Markanızın yeni pazarlara açılması, hazırlanan pazarlama kurgusunun dışındaki problemlere ve gelişmelere ortam yaratabilir. Yeni alanlardaki franchise dağıtımlarınızda hem görüşmelerinizi hem de iş süreci eğitimlerinizi EvdeLIVE’la gerçekleştirebilirsiniz.

Satış & Pazarlama

Dijital ya da gerçek ürünlerinizi pazarlamak adına müşterilerinizle online toplantı yapabilir, satış süreçlerinde sipariş adımlarını canlı bağlantı vasıtasıyla gerçekleştirebilir, müşterilerinizle yüz yüze kuracağınız iletişim sayesinde müşteri sadakatini üst seviyede tutabilirsiniz.

Online Yönetim Kurulu Toplantıları

Daha az zaman harcayarak rutine giren yönetim kurulu toplantılarınızı ofisinizden ayrılmadan gerçekleştirerek, iş detaylarınızla ilgilenmek adına daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Karşılıklı görüntü ve ses iletimi teknolojisi sayesinde hiçbir ek cihaza ya da yazılıma ihtiyaç duymadan birkaç tıkla toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Online Seminerler

Sahip olduğunuz dinleyici kitlesini bir araya toplamak EvdeLIVE ile çok kolay! Sanal salonunuzu oluşturduktan sonra sınırsız kullanıcı katılımı özelliği sayesinde dilediğiniz kadar dinleyicinizi ağırlayabilir, birebir sorularını yanıtlayarak online seminer düzenleyebilirsiniz.

evdelive-2
evdeLIVE
Nasıl Kullanılır?
Web tabanlı ücretsiz sanal sınıf oluşturma olanağı sunan evdeLIVE’ı COVID-19 süreci boyunca eğitimde aksama olmaması adına ücretsiz olarak sunuyor. Sadece birkaç adımda üyeliğinizi oluşturup, sanal sınıf oluşturma işleminizi tamamlayarak derslerinize başlayabilirsiniz!
1.

Üyelik işlemlerini başlatın

evdelive.com/uye-ol sayfasını ziyaret ederek üyelik işlemlerinizi tamamlayın.

2.

Doğrulama İşlemlerini Tamamlayın

Mail adresinize iletilen doğrulama bilgileri ışığında üyeliğinizi doğrulayın.

3.

Sanal Sınıf Oluşturun

Doğrulanmış üyeliğinizle giriş yaparak sanal sınıf oluşturma adımını tamamlayın.

4.

Öğrencilerinizi Davet Edin

Öğrencilerinizi davet edip, sanal sınıf ile online eğitiminizi başlatın!

Beyaz Tahta Uygulamasıyla
İnteraktif Online Eğitim
Ücretsiz sanal sınıf oluşturma işlemlerinizi tamamlayıp, öğrencilerinizi ilk dersinize davet ettikten sonra ders öncesinde hazırladığınız PDF, Power Point gibi sunumlarınızı öğrencilerinize aktarabileceğiniz gibi, aynı zamanda yayın ekranınız üzerinde aktifleştirebileceğiniz beyaz tahta uygulaması sayesinde öğrencilerinize canlı çizimler eşliğinde ders anlatabilirsiniz.

#Unutmayın, tecrübe edilen bilgi her zaman kalıcı olur.

onlarin-sinifi-var
Onların artık
sanal sınıfı var!
Sınıflarımızdan mutluluk sesleri geliyor, duyuyoruz. Her gün yüzlerce sınıfa ev sahipliği yapıyor; 7’den 70’e birçok öğrenciyi ağırlıyoruz.
+400

Ücretsiz sanal sınıfımız var.

+700

Öğretmenimiz eğitim veriyor.

+5000

Öğrencimiz eğitim alıyor.

sinif-yapisi-b
EvdeLIVE Tanıtım Videosunu İzlediniz mi?

EvdeLIVE.com’un özelliklerini anlattığımız tanıtım videomuzu izlediniz mi?

Söz Sizde

Kullanıcılarımızın Görüşleri

#evdeLIVE ile evden eğitim alan öğrencilerimizin ve eğitim veren öğretmenlerimizin görüşleri

MESAJ GÖNDERİN

[contact-form-7 404 "Not Found"]

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Telefon

Mail

Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

COVID-19 salgını süresi boyunca evdeLive’da sanal sınıf oluşturmak ücretsiz.
Eğitimini online’a taşımak için sen de aramıza katıl.