Blog

Kurumsal Toplantılar için: Toplantılarınız Aksamasın! EvdeLIVE Nasıl Kullanılır?

İş yaşamının en önemli gerekliliklerinden olan toplantılar hangi sektörde olursa olsun bir şirketin varlığını sürdürebilmesinin en büyük etkenlerindedir. Ofis ortamında çalışanlar için toplantılar vazgeçilmezlerdendir. Toplantılarda şirketin ana faaliyet konusu çerçevesinde yeni stratejiler, önceki dönemlerde yapılan planlamalar doğrultusunda kaydedilen ilerlemeler, bütçe planlaması gibi mali konular gibi pek çok konu görüşülür. Toplantılara katılan yönetici ve çalışanların sunum yaptığı, bilgilerini paylaştığı iş toplantılarının verimli geçmesi iş ve işleyişin verimli devam etmesini sağlar. EvdeLIVE uygulaması ile iş toplantıları artık farklı bir boyut kazanıyor.

Her İş Toplantısının Kendine Özgü Stres Var!

İş toplantıları sadece şirketin kendi çalışanları arasında değil, farklı şirketlerle gerçekleşen veya gerçekleşmiş iş birlikleri konusunda da yapılır. İster şirket içinde ister şirket dışında olsun; toplantıların kendine özel bir yoğunluğu ve stresi vardır. Mental ve fiziksel olarak toplantılara hazırlık aşaması iş yaşamının yorucu kısımlarındandır.

Şirketinize özel çözümler için Kurumsal Çözümler sayfamızı ziyaret edin.

Özellikle İstanbul gibi kalabalığı ve trafiği yoğun büyük şehirlerde bir yerden başka bir yere gitmenin zahmetli yanının olduğu düşünüldüğünde şirket dışı toplantıların çok daha yorucu olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda kurumsal toplantılar için hazırlık aşamaları çok daha fazla özen ve zaman gerektirir. EvdeLIVE kurumsal toplantılara kazandırdığı online boyutla pek çok detayı ortadan kaldırıyor. Nasıl mı? İşte cevabı…

EvdeLIVE Nedir?

Evden çalışmayı destekleyen ve çalışma performansını artıran, iş konsantrasyonunu ideal seviyede tutmayı başaran online toplantılar tüm şirket yöneticileri ve çalışanları tarafından kullanılmaya devam ediliyor. EvdeLIVE uzaktan eğitim ve online iletişime yepyeni bir boyut kazandıran web tabanlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde;

  • İş yaşamındaki kurumsal toplantıların tamamı online olarak yapılabilir.
  • Oluşturulan odalarda yer alan katılımcılara eğitimler verilebilir, slaytlar sunulabilir, karşılıklı olarak bilgi alışverişinde bulunulabilir.
  • EvdeLIVE uygulamasına entegre bir şekilde çalışan beyaz tahta özelliği sayesinde toplantı esnasında anlık reaksiyonları hızlı bir şekilde kurgulayabilirsiniz.
  • Sesli ve görüntülü bir uygulama olan EvdeLIVE ile uzaklıklar ortadan kalkarak dijital ortamda kurumsal toplantılar düzenlenerek sunum paylaşımları sağlanabilir.
  • Toplantılarda EvdeLIVE teknolojisi sayesinde kesintisiz ve yüksek hızda, kaliteli görüşmeler yapmak mümkün.

Kurumsal Şirketler İçin EvdeLIVE Nasıl Kullanılır?

EvdeLIVE uzaktan toplantı platformu her türlü eğitim, konferans, bilgi paylaşımı ve toplantı için kullanılabilen bir uygulamadır. Ücretsiz bir şekilde abone olanlar kendilerine tahsis edilen panele erişebilirler. Bu panel aracılığıyla kurumsal toplantılar için daha önceden hazırlanmış olan sunum videoları diğer katılımcılarla canlı olarak paylaşılabilir. Toplantı odaları kolay bir şekilde oluşturulabilir. Bu odalara davet edilen katılımcılarla etkileşime geçilerek soru – cevap şeklinde toplantı gerçekleştirilebilir.

EvdeLIVE beyaz tahta özelliği ile toplantı konularına dair ek açıklamalar gerçek zamanlı olarak ekrana yansıtılır ve katılımcılarla paylaşılır. Sistemde ayrıca yapılan sunumlar yakınlaştırılabilir, vurgu yapılabilir, yazı yazılabilir ve çizim yapılabilir.

İnteraktif bir platform olan EvdeLIVE yöneticilerin sesli, görüntülü ve kaydettiği videolarla sunum yapmasına imkân sağlar. Ayrıca anlık soru – cevap forumları oluşturularak etkileşimin artması sağlanır. Üstelik gerçekleştirilen toplantılar sisteme 30 dakika gibi bir süre sonra kaydedilebilir. Bu sayede toplantının kaydını almak da mümkündür. Bu kayıt işle ilgili kaynak olarak kullanılabilir ya da istenilirse e-posta yoluyla diğer kişilere yollanabilir. Platformda toplantı odası sayısında herhangi bir sınırlama bulunmaz.

EvdeLIVE Hangi Cihazlardan Kullanılıyor?

EvdeLIVE platformunu kullanan tüm katılımcılar masaüstü bilgisayarlardan bağlanabildikleri gibi tüm taşınabilir akıllı cihazlardan da bağlantı sağlayabilirler. Hangi cihazdan bağlantı sağlanırsa sağlansın EvdeLIVE tüm özellikleri ve araçları eksiksiz olarak kullanılabilir.

EvdeLIVE Uygulaması ile Kurumsal Toplantı Yapmanın Avantajları

Kurumsal şirketler tarafından tercih edilen EvdeLIVE üzerinden gerçekleştirilen online görüntülü ve sesli toplantıların pek çok avantajı bulunuyor. Günümüzde neredeyse tüm şirketler fiziksel aktivitelerini azaltma, dijital platformlardan yararlanma yoluna giderek maliyetlerini diğer girişimlerine kullanma yoluna gidiyorlar. Bu avantajlar maddeler halinde aşağıda sıralanmıştır.

  • Fiziki toplantılar düzenlemek için harcanan zamandan tasarruf edilmiş olur. Bir yerden bir yere gitmek için çaba harcamak yerine her katılımcı kendi bulunduğu ortamdan EvdeLIVE ile kurumsal toplantılara dahil olabilir.
  • Aynı şehirde veya farklı şehirlerde olan katılımcılarla düzenlenecek toplantıların yol, konaklama, seyahat maliyetleri gibi ek bütçeleri şirketlerin kasasında kalmış olur.
  • Sadece şirket çalışanları arasında değil, diğer iş ortakları, tedarikçiler ile de toplantı yapmaya el veren EvdeLIVE ile yeni iş bağlantıları kurma planları ertelemeden gerçekleştirilebilir.
  • EvdeLIVE online kurumsal toplantı platformunda yapılan toplantılardan dolayı şirketlerin azalan harcamaları, şirketin büyümesine katkı sağlamak amacıyla farklı yerlerde kullanılabiliyor.

Diğer merak ettikleriniz için Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir