Artık Sanal Sınıf Oluşturmak Ücretsiz!

EvdeLIVE uzaktan eğitim ve online iletişime yepyeni bir boyut kazandıran bir projedir. Bu uygulama sayesinde iş yaşamındaki kurumsal toplantıların tamamı online olarak yapılabilir. Oluşturulan odalarda yer alan katılımcılara eğitimler verilebilir, slaytlar sunulabilir, karşılıklı olarak bilgi alışverişinde bulunulabilir. Sesli ve görüntülü bir uygulama olan EvdeLIVE ile uzaklıklar ortadan kalkarak dijital ortamda kurumsal toplantılar düzenlenerek iletişim sağlanabilir. Bu toplantılarda EvdeLIVE teknolojisi sayesinde kaliteli görüşmeler yapmak mümkün oluyor. Evden çalışmayı destekleyen uygulamalardan olan online toplantılar tüm şirket yöneticileri ve çalışanları tarafından kullanılmaya devam ediliyor.

Beyaz Tahta Desteği Sayesinde İnteraktif Eğitim

Eğitimlerinizi, toplantılarınızı ve görüşmelerinizi sanala taşımanın vakti geldi!

10. Video Learning-w

Kesintisiz ve Yüksek Kalitede Görüntü

Yüksek bant genişliği ve uygulama performansı sayesinde eğitimleriniz ve toplantılarınız kesintisiz, naklen aktarılır. Görüntü aktarımı, ses aktarımı, canlı çizim araçlarını kullanma esnasında herhangi bir kayıp/donma problemi yaşamazsınız.

21. Discussion-w

Ücretsiz Sanal Sınıf Oluşturma

Sadece kendi sınıfınız için ya da kurumunuzda bulunan her öğretmen için ayrı ayrı sınıflar oluşturabilir, her sınıfta kontenjan sınırına takılmadan ders verebilir, toplantı yapabilirsiniz.

49. Smartphone and Pencil-w

Beyaz Tahta Desteğiyle İnteraktif Online Eğitim

Canlı eğitim esnasında ekranınızda bulunan beyaz tahta özelliğini aktif ederek canlı çizimler eşliğinde dersinize ya da toplantınıza katılım sağlayan kişilere çizim yaparak anlatınızı interaktif hale getirebilirsiniz.

48. Mortarboard and Diploma Roll Certificate-w

Eğitim Kurumlarına Özel Çözümler

Her branş için her yaş grubu için kontrol edilebilir, ayrı sınıflar oluşturabilir, her ders bittiğinde velilerinize ve öğrencilerinize ders kayıtlarını hızlı bir şekilde ulaştırarak tekrar yapmalarını sağlayabilirsiniz.

33. Chemistry tutorial-w

İzlenebilir ve İndirilebilir Görüşme Kaydı

Dersiniz ya da toplantınız bittikten sonra isterseniz siz isterse de katılımcılar tüm görüşmeyi banttan tekrar izleyebilir ya da yüksek çözünürlüklü olarak indirebilirler.

41-Support-w

Sınırsız, Güleryüzlü Destek

#EvdeLIVE ekibi 7 gün 24 saat sürecinde yaşayabileceğiniz tüm problemlerde size ve katılımcılarınıza destek vermek için hazır.

16. Website-w

Uluslararası Kullanım İmkânı

EvdeLIVE’ı sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, internet bağlantınızın olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Güçlü altyapısı sayesinde sınırsız katılımcı imkânı verdiğimiz platformumuzda online yabancı dil pratiği dahi yapabilirsiniz.

25. Book and Globe-w

Sınırsız Katılımcı İmkânı

Toplantınıza, seminerinize, dersinize ya da kurum içi eğitiminize kaç kişi katılacak diye düşünmekten vazgeçin. EvdeLIVE ile birlikte tüm sınırları kaldırdık!

39. book on Laptop-w

Sunum Paylaşımı ve Canlı Çizim Ekranı

Eğitim ya da toplantılarınız esnasında bilgisayarınızda yer alan dökümanları ekran paylaşımına açabilir, canlı çizim ekranıyla görüşmelerinizi interaktif bir hale getirebilirsiniz.

31-Online Support-w

Anlık Karşılıklı Ses ve Görüntü İletimi

Güçlü altyapımız sayesinde ses ve görüntü iletimi düşük bağlantı hızında dahil kesintisiz bir şekilde aktarılır.

7. Book data cloud-w

Dosya & Sunum Paylaşımı

Toplantınız ya da eğitiminiz bittikten sonra toplantı kaydınız ile birlikte sunum dosyalarınızı da katılımcılarla paylaşabilirsiniz.

sinif-yapisi

Kontrol Edilebilir Sınıf Yapısı

Sınıf bazlı analiz araçları sayesinde hangi sınıfa kaç kişi katılmış, aktif kaç kişi bulunuyor verilerini takip edebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman yeni sınıf açma ya da mevcut sınıfı kapatma işlemlerini yapabilirsiniz.

evdeLIVE
Nasıl Kullanılır?
Web tabanlı ücretsiz sanal sınıf oluşturma olanağı sunan evdeLIVE’ı COVID-19 süreci boyunca eğitimde aksama olmaması adına ücretsiz olarak sunuyor. Sadece birkaç adımda üyeliğinizi oluşturup, sanal sınıf oluşturma işleminizi tamamlayarak derslerinize başlayabilirsiniz!
1.

Üyelik işlemlerini başlatın

evdelive.com/uye-ol sayfasını ziyaret ederek üyelik işlemlerinizi tamamlayın.

2.

Doğrulama İşlemlerini Tamamlayın

Mail adresinize iletilen doğrulama bilgileri ışığında üyeliğinizi doğrulayın.

3.

Sanal Sınıf Oluşturun

Doğrulanmış üyeliğinizle giriş yaparak sanal sınıf oluşturma adımını tamamlayın.

4.

Öğrencilerinizi Davet Edin

Öğrencilerinizi davet edip, sanal sınıf ile online eğitiminizi başlatın!

Onların artık
sanal sınıfı var!
Sınıflarımızdan mutluluk sesleri geliyor, duyuyoruz. Her gün yüzlerce sınıfa ev sahipliği yapıyor; 7’den 70’e birçok öğrenciyi ağırlıyoruz.
+400

Ücretsiz sanal sınıfımız var.

+700

Öğretmenimiz eğitim veriyor.

+5000

Öğrencimiz eğitim alıyor.

Söz Sizde

Kullanıcılarımızın Görüşleri

#evdeLIVE ile evden eğitim alan öğrencilerimizin ve eğitim veren öğretmenlerimizin görüşleri

MESAJ GÖNDERİN

[contact-form-7 404 "Not Found"]

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Telefon

Mail

Merak ettikleriniz için bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

COVID-19 salgını süresi boyunca evdeLive’da sanal sınıf oluşturmak ücretsiz.
Eğitimini online’a taşımak için sen de aramıza katıl.